796 147 259 biuro@epsilonsc.pl

Rozwiązanie Powiadomienia SMS umożliwia lekarzom i placówkom medycznym wysyłanie informacji zdrowotnych za pośrednictwem wiadomości SMS na telefon komórkowy pacjenta. Jest rozwiązaniem zmniejszającym konieczność potwierdzania telefonicznego zaplanowanych wizyt i w dzisiejszych czasach jest niezbędnym narzędziem profesjonalnej przychodni, która korzysta z systemu mMedica.

To bardzo prosta aplikacja łącząca się z bazą mMedica mająca jedno kluczowe zadanie: wysłanie SMS do osób znajdujących się w terminarzu mMedica.

Wiadomości SMS mogą obejmować:
  Przypomnienie o ustalonym terminie wizyty pacjenta
  Powiadomienie o odwołaniu wizyt

System charakteryzuje się prostą instalacją i intuicyjną obsługą, stanowi uzupełnienie terminarza mMedica oraz pozwala bardziej efektywnie realizować wizyty pacjentów w przychodni.

Dodatkowo istnieje możliwość uruchomienia usługi  odpowiedź SMS od pacjenta, dzięki czemu możemy uzyskać nie tylko powiadomienie pacjenta ale i odpowiedź zwrotną co rozszerza możliwości technologii nawet o badanie opinii po wizycie.

Dostępna jest wersja demo programu umożliwiająca bezpłatne skorzystanie z próbnego pakietu 50 SMS, działająca przez okres 7 dni.